ר"ח אבא הלל סילבר 12, קומה 14, ר"ג טל: 072-395-2235 פקס: 03-6134000 wb_ariela@yahoo.com

אריאלה וינטראוב, עו"ד

בעלת ותק וניסיון רב למעלה מ-30 שנה, המתמחה בדיני אזרחות רומנית ליוצאי רומניה וצאצאיהם

יחס אישי ומסור

ליווי ותמיכה מקצועית ואישית לכל אורך התהליך ולכל מענה ובקשה.

דרכי פעולה יצירתיות

עד להשגת האזרחות הרומנית המיוחלת

לקוח/ה יקר/ה עקב ריבוי פניות למשרדנו בעניין חידוש דרכון רומני שפג תוקפו להלן הכוונה עבורך: 
עו"ד וינטראוב לא מתעסקת בחידוש דרכון רומני וקביעת תורים לקנסוליה. 
קיים אתר מיוחד לקביעת תורים לקנסוליה הרומנית. בלי תור קבוע דרך האתר אי אפשר לקבל שום שירות דרך הקנסוליה .

להלן כתובת האתר :
Www. Econsulat.ro לקביעת תור לקנסוליה. משרדנו מתמחה בהוצאת אזרחות רומנית, לאחר קבלת אזרחות רומנית ממשיכים לקבלת דרכון רומני.

צור קשר:

לפניות וייעוץ מקצועי, מלא/י את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מפת הגעה:

לחצו כאן כדי לראות הסברי הגעה

סרקו את הברקוד:

chart

אזרחות רומנית, דרכון רומני -אריאלה וינטראוב עורכת דין ונוטריון.

עו"ד אריאלה וינטראוב, הינה נוטריון בעלת ותק וניסיון רב למעלה מ-30 שנה, המתמחה בדיני אזרחות רומנית ליוצאי רומניה וצאצאיהם: ילדים ונכדים. משרדה מציע שירותי ייעוץ משפטי, ניהול תהליך קבלת האזרחות וייצוג משפטי למאות לקוחות שבעי רצון מכל קשת המגזרים.

האיחוד האירופי יצר שוק אחד ללא גבולות פנימיים המעוגן בחוק האירופי, על-פיו מותרת תנועה חופשית של אנשים, סחורות, הון ושירותים ללא תשלום מכס וללא הגבלת סכומי הכסף המועברים ממדינה למדינה בעסקאות כלכליות. בעל אזרחות של אחת מ-27 מדינות האיחוד, בהן מדינת רומניה, זכאי לקבל דרכון של האיחוד האירופאי ומכלול זכויות של

מחזיקי הדרכון האירופאי ובהן:

· תעסוקה

· מגורים

· הזכות ללימודים בעלויות נמוכות מאוד.

· הזכות לרכוש נכסי נדל"ן באירופה

· חופש מעבר בין המדינות ללא תשלומי מכס

· ועוד.

השגת אזרחות רומנית תיתן בידכם את האפשרות לקבלת פספורט רומני (דרכון רומני) עימו תוכלו לבצע פעולות רבות ושונות ברחבי מדינות האיחוד האירופי.

"אזרחות רומנית היא היחס והשייכות של אדם למדינה הרומנית..".(חוק אזרחות רומנית 1991, עדכון 13.8.2010) לפיכך, להיות רומני, האוחז באזרחות רומנית, אינו תלוי במקום מגורים.

עו"ד אריאלה וינטראוב וצוות משרדה מעניקים ללקוחותיהם שירות מקצועי, ליווי אישי והקפדה על פרטים קטנים כגדולים, במטרה להניב ללקוח את התוצאות המוצלחות ביותר, להשגת האינטרסים שלו ולשביעות רצונו. במסגרת פועלם הינם מסייעים לאזרחים ישראלים המבקשים לקבל אזרחות רומנית, פנסיה על עבודה ברומניה ופיצוי כספי בגין הסבל שחוו בתקופת מלחמת העולם ה-2 .

הזכאות לאזרחות רומנית תלויה במס' קריטריונים קבועים בחוק הרומני:
אזרחות רומנית – סעיף 10B+E

לאנשים שאיבדו את אזרחותם, כולל צאצאים עד דרגה שנייה, לרבות אלו המבקשים להשיב לעצמם אזרחות רומנית תוך שמירה על אזרחותם הזרה וקביעת מגורים ברומניה, או תוך שמירת מקום מגוריהם בחו"ל.
כיום, הוסרה הדרישה לידיעת השפה הרומנית כתנאי לקבלת אזרחות והנ"ל יהיו זכאים לאזרחות רומנית במידה וימלאו אחר התנאים הבאים:

· לידה ברומניה או אימוץ ע"פ חוק: ילדים שנולדו על אדמת רומניה להורים/אחד ההורים בעלי אזרחות רומנית, לרבות מקרה בו הילדים נולדו בחו"ל ואחד מההורים או שניהם הם בעלי אזרחות רומנית

· היענות חיובית לבקשה לקבלת אזרחות רומנית, לאחר עמידתו של המבקש בקריטריונים הקבועים בחוק ובהם:

· 8 שנות מגורים ברומניה (לפחות)

· לנשואים- 5 שנות נשואים לאזרח/ית רומני/ה

· התנהגות לויאלית למדינה

· בן 18 ומעלה

· רקע אישי ללא עבר פלילי – יש להמציא תעודת יושר מטעם המשטרה.

אזרחות רומנית – סעיף 11  (חדש)
מי שקיבל אזרחות רומנית מלידה וזכאותו נשללה מסיבות שלא היו תלויות בו, באשמתו או שזו נלקחה ממנו ללא רצונו, כמו גם צאצאיהם עד דרגה שלישית, יכולים לקבל לראשונה את האפשרות של שמירת אזרחות רומנית.

עו"ד אריאלה וינטראוב עוסקת בתחום האזרחות הרומנית באופן מקצועי ומיומן, לרבות ניהול ואיתור הניירת הדרושה, ההתדיינות מול רשויות החוק ברומניה, תוך הבנה מעמיקה להשקפות ותקנות המדינה, תרגום המסמכים הדרושים ועד סיומו המוצלח של ההליך והשגת היעד המיוחל, דהיינו השגת האזרחות ללקוח וצאצאיו.

ניהול הליך הוצאת אזרחות זרה בכלל והוצאת אזרחות רומנית בפרט, הינו הליך משפטי מורכב ומסועף, אשר מחייב את העוסק בו להיות בעל ידע מקיף בידיעת החוקים והתקנות השונות על בוריין. לדרך ניהול התהליך קיימת השפעה חשובה ומכרעת על תוצאותיו והשלכותיו על כל הנוגעים בדבר.

עו"ד אריאלה וינטראוב מקפידה להעניק ללקוחותיה יחס אישי ומסור, ליווי ותמיכה מקצועית ואישית לכל אורך התהליך ולכל מענה ובקשה. משרדה יפעל במגוון דרכי פעולה יצירתיות, עד להשגת האזרחות הרומנית המיוחלת.

המלצות חמות: