ר"ח אבא הלל סילבר 12, קומה 14, ר"ג טל: 072-395-2235 פקס: 03-6134000 wb_ariela@yahoo.com

צור קשר:

לפניות וייעוץ מקצועי, מלא/י את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מפת הגעה:

לחצו כאן כדי לראות הסברי הגעה

דרך אבא הלל 12, רמת גן, ישראל

סרקו את הברקוד:

chart

אזרחות רומניה

אזרחות רומניה – כדי ליהנות מהטבות של אזרחי האיחוד האירופאי
ילידי רומניה וצאצאיהם זכאים לקבל אזרחות רומניה. אזרחות רומניה מעניקה הטבות רבות, במיוחד מאז שרומניה הצטרפה כחברה לאיחוד האירופאי. רוצים אזרחות רומניה? עליכם להזדרז! ככל שעובר הזמן קשה יותר למצוא את המסמכים המעידים על זכאותכם לאזרחות רומנית ומשרדי ההגירה ברומניה מגבילים ומקשים את קבלת האזרחות ברומנית.
עו"ד אריאלה וינטראוב עוסקת שנים רבות הסיוע למבקשים אזרחות רומניה. צרו קשר כדי לייעל ולקצר את התהליכים, צר קשר עוד היום כדי שכבר בקרוב תוכלו להיות אזרחים רומניים.

מי זכאי לקבל אזרחות רומניה?
כל תושב אשר נולד ברומניה או בחבל ארץ אשר השתייך ביום הולדתו לרומניה כמו מולדביה, טרנסילבניה וחלקים מאוקראינה.

תושב ישראלי אשר אחד מהוריו הוא יליד רומניה או שהיה אזרח רומני בעבר.

תושב ישראלי אשר נולד להורים ישראליים, אך סבו וסבתו היו אזרחי רומניה.

ישנם מקרים מיוחדים כמו תושבים אשר עזבו את רומניה וויתרו על האזרחות שלהם. בכל מקרה מיוחד מומלץ לפנות אל עו"ד אריאלה וינטראוב לבדיקת המעמד שלכם ולהשבת האזרחות הרומנית.

איך מקבלים אזרחות רומניה?
ילידי רומניה וצאצאיהם רשאים לפנות אל השגרירות הרומנית בישראל ולבקש אזרחות רומניה. אחד התנאים המרכזיים לקבלת האזרחות הוא ידיעת השפה הרומנית.

התהליך של קבלת אזרחות רומנית הוא תהליך ארוך הדורש סבלנות רבה. יש להמציא לפקידי השגרירות מסמכים רבים ואישורים נוטריונים וקונסולריים. לעתים עשוי ההליך להימשך בין שנתיים ועד לארבע שנים בממוצע.

מי שמבקש תעודת זהות רומנית חייב להצהיר על כתובת מגורים ברומניה. ללא כתובת מגורים ברומניה אי אפשר לקבל תעודת זהות רומנית.

הגשת בקשה לקבלת אזרחות רומניה כרוכה בשחזור מסמכים רבים המצויים בארכיונים ברומניה. לעתים תידרש פנייה אל בית המשפט או אל הרשויות המקומיות. כדי להשיג את המסמכים נדרשת התערבות של דובר רהוט של השפה הרומנית ושל מי שבקיא בהליכים המשפטיים ברומניה.
אין ספור לקוחות כבר נעזרו בשירותים של עו"ד אריאלה וינטראוב. ומה אתכם? צרו קשר, צוות המשרד ממתין לכם.

כדי לייעל את התהליך ולזרז אותו מומלץ לשכור שירותים של עורך דין המיומן בתחום. עו"ד אריאלה וינטראוב תעזור לכם לקצר את התהליכים. היא תחסוך לכם זמן רב, כיתות רגליים ועוגמת נפש.

למה כדאי לקבל אזרחות רומניה?
לפי החוק כל בעל אזרחות רומנית יכול לגור ברומניה, ללמוד בה, לקנות, לשכור ולהשכיר נכסי נדל"ן ברומניה.

אזרחות רומניה מאפשרת לנוע בחופשיות בין המדינות החברות באיחוד האירופאי.

אזרחות רומניה מאפשרת כניסה לארצות הברית ללא ויזה.
ארצות הברית נמצאת כעת בהליך של חקיקת תיקון לחוק ההגירה אשר יאפשר לכל אזרחי המדינות החברות בנאט"ו ובאיחוד האירופאי להיכנס למדינה ללא צורך בוויזה. רומניה היא מבעלות הברית הנאמנות של ארה"ב וחייליה משרתים לצד החיילים האמריקאים בעיראק, לכן בקרוב יוכל כל מי שמחזיק אזרחות רומניה להיכנס למדינה ללא ויזה.

בעלי אזרחות רומנית יכולים ללמוד בכל מוסד אקדמאי בכל המדינות השייכות לאיחוד האירופאי.

בעלי אזרחות רומניה יכולים לעבוד בכל מדינה במדינות האיחוד האירופאי בכפוף לתקנות ההגירה של כל מדינה.

אנשי עסקים ויזמים, במיוחד בתחום הנדל"ן, בעלי אזרחות רומנית יכולים ליזום ולבצע עסקות ברומניה וכן בכל המדינות החברות באיחוד האירופאי.

מעוניינים באזרחות רומנית? תנו לנו לעזור לכם!
עו"ד אריאלה וינטראוב וצוות המשרד צברו ניסיון רב בתחום קבלת אזרחות רומנית.

צוות המשרד מכיר את כל התהליכים הבירוקראטיים והמשפטיים ברומניה. הוא עומד בקשר עם משרדי עורכי דין גדולים ומפורסמים ברומניה. הוא ידע איך לזרז את ההליכים ולהשיג אזרחות רומניה בדרך הקצרה ביותר.

 

התקשרו כעת