ר"ח אבא הלל סילבר 12, קומה 14, ר"ג טל: 072-395-2235 פקס: 03-6134000 wb_ariela@yahoo.com

צור קשר:

לפניות וייעוץ מקצועי, מלא/י את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מפת הגעה:

לחצו כאן כדי לראות הסברי הגעה

דרך אבא הלל 12, רמת גן, ישראל

סרקו את הברקוד:

chart

דרכון רומני

אם אתם ילידי רומניה או צאצאים של ילידי רומניה, אתם זכאים לקבל דרכון רומני.
כבר יותר מ-30 שנים מעניקה עו"ד אריאלה וינטראוב ייעוץ משפטי אמין ומסור, מלא תשומת לב ואכפתיות כלפי כל פרט בדרך אל השגת הדרכון הרומני.

בעולם בו הגבולות הפיסיים נעשים פחות ופחות רלבנטיים ומשמעותיים והמעבר ממדינה למדינה נעשה יותר ויותר קל, יש חשיבות רבה להחזקת דרכון רומני, המאפשר מעבר חופשי בין מדינות אירופה, דבר המאפשר שדרוג ושיפור משמעותיים של כל תחומי החיים:

מעבר פתוח בין המדינות האיחוד האירופי לכל מטרה, כולל תעסוקה.

כניסה לארה"ב ללא הצורך בויזה.

לימודים גבוהים באוניברסיטאות אירופה, כאשר שכר הלימוד הינו נמוך משמעותית מזה שמשלם סטודנט ישראלי בארץ או כזה שלומד באירופה ללא דרכון אירופאי

מסחר חופשי בנדל"ן

בניית עסק עצמאי בארה"ב בהשקעה של 50,000 דולר (בתנאים מסוימים), ללא הגבלת זמן כדי לאפשר התנהלות עסקית שוטפת

ועוד

השגת הדרכון הרומני הינה תהליך מורכב הכולל פרטים רבים ועלול להיות מסורבל ולגרום לכם ללכת לאיבוד בתוך הביורוקרטיה הרומנית לכן יש צורך בתשומת לב מיוחדת, מיומנות רבה, ניסיון של שנים והיכרות עם דרישות החוק הרומני והשלטונות הרומניים. עו"ד וינטראוב מעניקה כדי לקצר ולייעל את התהליך יש להכין מראש את המסמכים הבאים:

ת.ז המעידה על אזרחות ישראלית

תעודה המעידה כי מגיש הבקשה הינו בעל אזרחות רומנית

תעודת לידה רומנית, עם דגש על התאמה מוחלטת בין כיתוב בלועזית לשם המבקש בתעודה לבין הרשום בדרכון הישראלי וכוללת קוד אישי המיוחד רק לילידי רומניה.

לנשואים – תעודת נישואים רומנית, עם דגש על התאמה מוחלטת בין כיתוב בלועזית לשמו המלא של מבקש הדרכון בתעודה לבין השם הרשום בדרכון הישראלי

דרכון ישראלי בר – תוקף.

תמונות פספורט איכותיות.

עו"ד אריאלה וינטראוב וצוותה נותנים לכל פונה שירות ויחס אישיים ורגישים, תוך הקפדה על נורמות גבוהות של מקצועיות ומיומנות ומתן תשומת לב רבה לכל פרט, קטן ככל שיהיה, בתוך תהליך ארוך, מסורבל לעתים ומלא בפרטים.
בין השאר אנו דואגים להמציא את המסמכים הנדרשים הצגתם וניהולם לפני השלטונות הרומניים לאחר מלאכת התרגום, לייצג את הפונה נאמנה מול רשויות השלטון והחוק הרומניות ונציגיהן בישראל, תוך מתן הקפדה רבה ורגישות מיוחדות לחוקים ולנורמות המקובלות ברומניה, המחייבות היכרות מעמיקה לא רק החוקים, אלא גם עם הקודים החברתיים המקובלים ברומניה. התנהלות מסודרת של התהליך הינה קריטית ויכולה להשפיע רבות על התקדמות תקינה וזריזה של תהליך קבלת הדרכון.

עו"ד אריאלה וינטראוב מעניקה ללקוחותיה יחס אישי, רגיש ומסור, ליווי ותמיכה מקצועית ואישית לכל אורך התהליך ולכל בקשה – מענה מהיר ככל האפשר. עו"ד וינטראוב מגלה יצירתיות ונחישות ופועלת ללא הפסקה עד להשגת היעד המיוחל – דרכון רומני עבור לקוחותיה .

 

התקשרו כעת